Highland zestaw do whisky
Cena katalogowa (netto): 36.34zł
PrintCan XL pokrowiec chłodzący na puszkę RPET
Cena katalogowa (netto): 17.89zł
Bering brelok piersiówka RSS
AP800615
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Miniaturowa piersiówka ze stali nierdzewnej z karabińczykiem. Pojemność 30 ml.
od 7.06zł
netto
Cena katalogowa:
9.17zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
11 999 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 42×58×19 mm |
| Waga produktu | 28 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 34×25×26 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Bering brelok piersiówka RSS - srebrny | |
| 2026-08-25 | 11999 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.