Hemera kubek
Cena katalogowa (netto): 17.89zł
Subiner YoYo RPET personalizowany brelok
Cena katalogowa (netto): 7.83zł
Hemera Plus kubek
AP800488-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wysokiej jakości kolorowy kubek ceramiczny z białym wnętrzem i bambusową podstawką, 370 ml. W kartoniku.
od 16.79zł
netto
Cena katalogowa:
21.80zł
Dostępne od ręki: 3 623 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czerwony, jasnoniebieski, naturalny, zielony |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | ø92×95 mm |
| Waga produktu | 313.88889 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 49.7×31×33.7 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.