Maltese domino
Cena katalogowa (netto): 25.43zł
Hemera Plus kubek
Cena katalogowa (netto): 21.80zł
Hemera kubek
AP800487-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wysokiej jakości kolorowy kubek ceramiczny z białym wnętrzem, 370 ml. W kartoniku.
od 13.78zł
netto
Cena katalogowa:
17.89zł
Dostępne od ręki: 1 552 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 024 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, jasnoniebieski, naturalny, niebieski, pomarańcz, szary, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | ø92×86 mm |
| Waga produktu | 358.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48.2×30.2×30.4 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Hemera kubek - naturalny | |
| 2026-09-15 | 3024 |
| Hemera kubek - pomarańcz | |
| 2026-07-10 | 3024 |
| Hemera kubek - czerwony | |
| 2026-09-15 | 5004 |
| Hemera kubek - niebieski | |
| 2026-07-10 | 4032 |
| Hemera kubek - czarny | |
| 2026-09-15 | 3024 |
| Hemera kubek - szary | |
| 2026-09-15 | 3024 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.