Gra mikado MAE
Cena katalogowa (netto): 5.54zł
Piłka plażowa ø26 cm BERNARDO
Cena katalogowa (netto): 4.48zł
Gra układanka drewniana CAROLYN
5098813
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Puzzle przestrzenne wykonane z drewna. Składają się z 6 elementów, które należy połączyć tak, aby stworzyły kulę.
od 12.77zł
netto
Cena katalogowa:
16.59zł
Dostępne od ręki: 2 789 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 5,3 x 5,3 x 9 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,165 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 38.5 x 39 x 20 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,250 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571012264 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.