Gra domino THOMAS
Cena katalogowa (netto): 6.06zł
Gra układanka drewniana CAROLYN
Cena katalogowa (netto): 16.59zł
Gra mikado MAE
5098013
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zręcznościowa gra Mikado składająca się z drewnianych patyczków zapakowanych w drewniane pudełko.
od 4.27zł
netto
Cena katalogowa:
5.54zł
Dostępne od ręki: 53 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
15 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 19 x 4,2 x 2,1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,084 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 21 x 47.5 x 24 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,350 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571012257 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Gra mikado MAE - beżowy | |
| 2026-09-22 | 15000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.