Folder A4 z notatnikiem w linie i kieszenią na tablet ISAIAH
Cena katalogowa (netto): 122.95zł
Rozgałęźnik USB SUSAN
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Folder A4 z notatnikiem w linie i segregatorem LUCIANA
2063703
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Folder A4 z wysokiej jakości skóry mielonej. Posiada segregator, kieszenie na wizytówki, kieszeń i podstawkę pod telefon i szlufki na długopisy oraz notes w linie z małym kalendarzem. Zamykany na zamek błyskawiczny.
od 114.98zł
netto
Cena katalogowa:
149.32zł
Dostępne od ręki: 121 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ekoskóra |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 28 x 36,8 x 6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 1,422 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 29 x 38.5 x 29; Duże: 40.5 x 58.5 x 30.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 6,750 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,220 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 5; Duże: 10 |
| Kod celny | 4064571006423 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.