Folder A4 z notatnikiem w linie GABRIELE
Cena katalogowa (netto): 87.80zł
Folder A4 z notatnikiem w linie i segregatorem LUCIANA
Cena katalogowa (netto): 149.32zł
Folder A4 z notatnikiem w linie i kieszenią na tablet ISAIAH
2063603
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Folder A4 z materiału imitującego skórę. Posiada kieszeń na tablet, kieszenie na wizytówki, kieszeń i podstawkę pod telefon, szlufki na długopisy oraz notes w linie z małym kalendarzem. Zamykany na zamek błyskawiczny.
od 94.67zł
netto
Cena katalogowa:
122.95zł
Dostępne od ręki: 56 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
500 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ekoskóra |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 26,5 x 35 x 4,3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 1,025 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 28.5 x 36 x 28.5; Duże: 30 x 38 x 41.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,850 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,250 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 5; Duże: 10 |
| Kod celny | 4064571006416 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Folder A4 z notatnikiem w linie i kieszenią na tablet ISAIAH - czarny | |
| 2026-10-13 | 500 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.