Butelka termiczna 500 ml NICOLAS
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Butelka 700 ml CrisMa ze stali z recyklingu VERENA
Cena katalogowa (netto): 35.07zł
Butelka termiczna 800 ml KASIA
8481413
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Butelka termiczna ze stali nierdzewnej, z podwójnymi ściankami, o pojemności 800 ml, ze szczelnym zamknięciem i uchwytem do przenoszenia.
od 40.53zł
netto
Cena katalogowa:
52.64zł
Dostępne od ręki: 360 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | polipropylen (PP), silikon, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 26,5 x ⌀ 7,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,380 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 40 x 40 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,500 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 25 |
| Kod celny | 4064571044302 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.