Butelka termiczna 800 ml KASIA
Cena katalogowa (netto): 52.64zł
Butelka temiczna 500 ml KENDRA
Cena katalogowa (netto): 49.00zł
Butelka 700 ml CrisMa ze stali z recyklingu VERENA
8481606
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szczelna butelka do picia wykonana ze stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, o pojemności 700 ml i zamykana na zakrętkę.
od 29.81zł
netto
Cena katalogowa:
35.07zł
Dostępne od ręki: 1 852 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | aluminium, polipropylen (PP), silikon, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | biały, granatowy, szary, zielony, złoty |
| Wymiar produktu | Ø 6,9 x 21,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,220 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 40 x 39 x 25.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 4,800 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 25 |
| Kod celny | 4064571044319 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.