Brelok z karabińczykiem LEAH
Cena katalogowa (netto): 2.11zł
Brelok z karabińczykiem i zwijaną linką DIANA
Cena katalogowa (netto): 5.62zł
Brelok z karabińczykiem PHYLLIS
9116803
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Metalowy brelok do kluczy z karabińczykiem na poliestrowej taśmie.
od 4.33zł
netto
Cena katalogowa:
5.62zł
Dostępne od ręki: 283 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, zielony |
| Wymiar produktu | 15,7 x 3 x 0,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,027 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 18.7 x 25.3 x 18.7; Duże: 37 x 38 x 33.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,950 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,500 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571023451 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Brelok z karabińczykiem PHYLLIS - czarny | |
| 2026-10-20 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.