Zapalniczka jednorazowa KLEOPATRA
Cena katalogowa (netto): 1.23zł
Brelok z karabińczykiem PHYLLIS
Cena katalogowa (netto): 5.62zł
Brelok z karabińczykiem LEAH
9116405
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Brelok do kluczy z aluminiowym karabińczykiem.
od 1.62zł
netto
Cena katalogowa:
2.11zł
Dostępne od ręki: 1 300 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
25 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, szary, zielony |
| Wymiar produktu | 7,5 x 3 x 0,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,017 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 23 x 37.2 x 23; Duże: 40 x 48 x 37.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,100 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,200 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571023420 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Brelok z karabińczykiem LEAH - czerwony | |
| 2026-08-25 | 10000 |
| 2026-10-13 | 15000 |
| Brelok z karabińczykiem LEAH - niebieski | |
| 2026-10-13 | 25000 |
| Brelok z karabińczykiem LEAH - zielony | |
| 2026-10-06 | 20000 |
| Brelok z karabińczykiem LEAH - czarny | |
| 2026-10-13 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.