Brelok z karabińczykiem PHYLLIS
Cena katalogowa (netto): 5.62zł
Lampa LED COB 10W CLAIRE
Cena katalogowa (netto): 45.61zł
Brelok z karabińczykiem i zwijaną linką DIANA
9117105
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowy brelok z metalowym karabińczykiem, klipsem do paska oraz kółkiem na zwijanej lince.
od 4.33zł
netto
Cena katalogowa:
5.62zł
Dostępne od ręki: 3 770 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
15 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, plastik |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski |
| Wymiar produktu | 8,7 x 3,4 x 1,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,026 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 23 x 45.2 x 23; Duże: 47.7 x 48 x 38 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,200 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 13,200 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571023550 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Brelok z karabińczykiem i zwijaną linką DIANA - czerwony | |
| 2026-08-11 | 15000 |
| Brelok z karabińczykiem i zwijaną linką DIANA - biały | |
| 2026-08-18 | 15000 |
| 2026-11-03 | 15000 |
| Brelok z karabińczykiem i zwijaną linką DIANA - niebieski | |
| 2026-09-15 | 30000 |
| Brelok z karabińczykiem i zwijaną linką DIANA - czarny | |
| 2026-08-18 | 50000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.