Deska kuchenna bambusowa z łupkiem GEMMA
Cena katalogowa (netto): 35.07zł
Bidon 750 ml DARIA
Cena katalogowa (netto): 8.69zł
Wiaderko na lód 6000 ml i otwieracz do butelek JULITTA
8386507
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Metalowe, ocynkowane wiaderko o pojemności 6000 ml z dołączonym otwieraczem do butelek wykonanym z aluminium. Świetnie sprawdzi się na grillu.
od 20.24zł
netto
Cena katalogowa:
26.28zł
Dostępne od ręki: 623 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | aluminium, metal |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | ø 22 x 18,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,365 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 26 x 26 x 58 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,400 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571039162 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.