Podkładki filcowe pod kubek 10 szt. CELESTE
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Wiaderko na lód 6000 ml i otwieracz do butelek JULITTA
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Deska kuchenna bambusowa z łupkiem GEMMA
8386413
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Deska kuchenna, do serwowania przekąsek, wykonana z drewna bambusowego z wkładką z łupka. Posiada rączkę do przenoszenia i oczko do zawieszenia na ścianie.
od 27.00zł
netto
Cena katalogowa:
35.07zł
Dostępne od ręki: 377 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 33 x 15,2 x 1,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,700 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 35.2 x 36.5 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571039155 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.