Wiaderko na lód 6000 ml i otwieracz do butelek JULITTA
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Butelka stalowa termiczna soft touch 800 ml DENIS
Cena katalogowa (netto): 96.59zł
Bidon 750 ml DARIA
8387903
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bidon na wodę wykonany z tworzywa sztucznego. Atutem produktu jest wygodny ustnik do picia. Pojemność 750 ml.
od 6.69zł
netto
Cena katalogowa:
8.69zł
Dostępne od ręki: 3 613 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski |
| Wymiar produktu | ø 7,3 x 23,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,160 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 40 x 40 x 51 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,250 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571039179 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.