Kubek termiczny 500 ml TIZIANO
Cena katalogowa (netto): 52.64zł
Butelka stalowa termiczna 550 ml ze stali z recyklingu SARA
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Kubek termiczny 400 ml LISA
8376904
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek wykonany ze stali nierdzewnej, z podwójnymi ściankami i zamykanym ustnikiem. Kubek ma pojemność 400 ml.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1478 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | czerwony, niebieski, szary |
| Wymiar produktu | 14,2 x ⌀ 8,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,225 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 50 x 50 x 34 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,550 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 40; Duże: 40 |
| Kod celny | 4064571036444 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy GERHARD
SKU:
1149513
Dostępne na zamówienie
33771 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
135321 | 130000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
4025 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
SKU:
1061203
Dostępne na zamówienie
1673 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
121717 | 28000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
171453 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
348841 | 220000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.