Miarka 3 m DONATA
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Słomki do napojów szklane 2 szt. 21 cm MARCELINA
Cena katalogowa (netto): 4.13zł
Miarka 5 m ANGEL
8173503
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Stalowa taśma miernicza o długości 500 cm z funkcją blokady. Miarka posiada duże cyfry, solidną obudowę z plastiku i metalu oraz pasek do zaczepiania.
od 19.56zł
netto
Cena katalogowa:
25.40zł
Dostępne od ręki: 2 852 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
15 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 8,5 x 3,7 x 6,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,241 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 22.5 x 39 x 22.5; Duże: 24 x 42 x 41 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 5,900 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 24,050 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571021143 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Miarka 5 m ANGEL - czarny | |
| 2026-08-18 | 15000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.