Miarka 5 m ANGEL
Cena katalogowa (netto): 25.40zł
Brelok narzędzie wielofunkcyjne INGEBORG
Cena katalogowa (netto): 19.25zł
Słomki do napojów szklane 2 szt. 21 cm MARCELINA
8181566
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw 2 wielorazowych słomek ze szkła hartowanego. Można myć w zmywarce.
od 3.18zł
netto
Cena katalogowa:
4.13zł
Dostępne od ręki: 4 575 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
15 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | szkło |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | 21 x 0,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,046 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 22.5 x 39 x 22.5; Duże: 40.5 x 46 x 24 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,200 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,350 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571028418 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Słomki do napojów szklane 2 szt. 21 cm MARCELINA - przeźroczysty | |
| 2026-09-29 | 15000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.