Szklanka z pokrywką 500 ml ARNOLD
Cena katalogowa (netto): 45.61zł
Zestaw młynków do soli i pieprzu LEONIA
Cena katalogowa (netto): 99.00zł
Kubek szklany z pokrywką 350 ml CECIL
8153766
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szklanka z uchem, podwójnymi ściankami, wykonana ze szkła, o pojemności 350 ml, z bambusowym wieczkiem.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
730 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, szkło |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | ø 9,1 x 11 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,330 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 55 x 63 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,400 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571021075 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kubek szklany z pokrywką 350 ml CECIL - przeźroczysty | |
| 2026-09-15 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
7247 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy ALEXIS
SKU:
1087103
Dostępne na zamówienie
65319 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
3874 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
107411 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
491073 | 745000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
154362 | 390000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
153883 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.