Narzędzie wielofunkcyjne WENDY
Cena katalogowa (netto): 92.19zł
Kieliszek plastikowy 450 ml CHIARA
Cena katalogowa (netto): 20.13zł
Szklanka plastikowa 450 ml CECYLIA
8145666
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szklanka do drinków i koktajli, wykonana z materiału PET, nie zawiera BPA. Należy myć ręcznie. Pojemność 450 ml.
od 6.02zł
netto
Cena katalogowa:
7.82zł
Dostępne od ręki: 1 916 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | rPET |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | ø 7,5 x 11 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,087 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 48.5 x 49 x 53 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,650 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571020917 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.