Kubek metalowy z karabińczykiem 200 ml ANGELICA
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Szklanka plastikowa 450 ml CECYLIA
Cena katalogowa (netto): 7.82zł
Narzędzie wielofunkcyjne WENDY
8141901
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wielofunkcyjny przyrząd ze stali nierdzewnej z drewnianymi uchwytami. Narzędzie wyposażono w nożyk, kombinerki, piłkę, nożyczki i śrubokręt.
od 70.99zł
netto
Cena katalogowa:
92.19zł
Dostępne od ręki: 83 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
1 500 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno, metal, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Wymiar produktu | 7,8 x 2,7 x 16,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,411 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 27.5 x 33 x 27.5; Duże: 28.5 x 35 x 18 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,700 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,800 kg |
| Opakowanie produktu | etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 60 |
| Kod celny | 4064571020887 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Narzędzie wielofunkcyjne WENDY - brązowy | |
| 2026-09-01 | 1500 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.