Szklanka plastikowa 450 ml CECYLIA
Cena katalogowa (netto): 7.82zł
Otwieracz do butelek COLIN
Cena katalogowa (netto): 12.66zł
Kieliszek plastikowy 450 ml CHIARA
8146103
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Duży kieliszek z plastiku (PS), wielorazowego użytku, nie zawiera BPA. Pojemność 450 ml.
od 15.50zł
netto
Cena katalogowa:
20.13zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny |
| Wymiar produktu | ø 8,5 x 22 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,178 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 50 x 49 x 48 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,900 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571020924 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kieliszek plastikowy 450 ml CHIARA - biały | |
| 2026-09-22 | 8000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.