Mały ręcznik z mikrofibry 160 g/m² HUGH
Cena katalogowa (netto): 10.99zł
Elektryczna szczoteczka do zębów CrisMa HEINZ
Cena katalogowa (netto): 140.53zł
Opaska na oczy GORDON
7479203
Cena katalogowa (netto): 6.50zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Opaska na oczy z wewnętrzną stroną wykonaną z przyjaznej dla skóry bawełny i zewnętrzną warstwą obszytą poliestrem z recyklingu. Opaska utrzymuje się na głowie dzięki elastycznej gumce do mocowania.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
4540 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna, inny, poliester |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 18,5 x 0,5 x 10 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,010 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 10.5 x 19 x 10.5; Duże: 40 x 45.5 x 23.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,100 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,500 kg |
| Opakowanie produktu | papierowe/kartonowe etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571043848 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
7247 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy FINN
SKU:
1071603
Dostępne na zamówienie
57818 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
SKU:
1061203
Dostępne na zamówienie
1639 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
SKU:
1057603
Dostępne na zamówienie
8400 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
132811 | 120000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
442387 | 200000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
10272 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe TEOFIL
SKU:
1147401
Dostępne na zamówienie
1105 | 2000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.