Torba sportowa RPET NIGEL
Cena katalogowa (netto): 87.80zł
Torba na laptopa JEANETTE
Cena katalogowa (netto): 46.49zł
Plecak na laptopa HEIKO
6358905
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak wykonany z poliestru 600D z wyjściem na kabel USB, przegrodą na laptopa, wyściełanymi, oddychającymi szelkami i przednią przegrodą antykradzieżową.
od 74.37zł
netto
Cena katalogowa:
96.59zł
Dostępne od ręki: 457 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | ciemnoszary, czerwony, niebieski, zielony |
| Wymiar produktu | 31,5 x 15 x 50 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,500 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 35 x 50 x 65.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,500 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571034693 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Plecak na laptopa HEIKO - niebieski | |
| 2026-09-15 | 4000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.