Plecak na laptopa HEIKO
Cena katalogowa (netto): 96.59zł
Plecak RPET HERBERT
Cena katalogowa (netto): 52.64zł
Torba na laptopa JEANETTE
6363703
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na laptopa wykonana z miękkiego neopropenu z dużą komorą na laptopa oraz mniejszą, frontową kieszenią zamykaną na zamek.
od 35.80zł
netto
Cena katalogowa:
46.49zł
Dostępne od ręki: 1 766 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | neopren |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 39 x 2 x 30 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,250 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 37 x 42.5 x 37; Duże: 39 x 46 x 27.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,550 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 3,900 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571034747 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.