Worek bawełniany 140 g/m2 VOLKER
Cena katalogowa (netto): 9.90zł
Koc z polaru RPET GIULIANA
Cena katalogowa (netto): 48.25zł
Torba bawełniana z krótkimi uszami 140 g/m2 REBECA
6254706
Cena katalogowa (netto): 4.59zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ekologiczna bawełniana torba z certyfikatem Oeko-Tex STANDARD 100 w naturalnym kolorze (140 g/m²) z dwoma krótkimi uchwytami (ok. 33 cm)
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
33986 w 24-48h
0 w 5-10 dni
150000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna |
|---|---|
| Kolor | naturalny |
| Wymiar produktu | 38 x 0,3 x 41 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,067 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 46 x 51 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,750 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 250 |
| Kod celny | 4064571017191 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba bawełniana z krótkimi uszami 140 g/m2 REBECA - naturalny | |
| 2026-06-02 | 50000 |
| 2026-08-18 | 100000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy GERHARD
SKU:
1149513
Dostępne na zamówienie
31330 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
3874 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
132811 | 120000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
442387 | 200000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
113873 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
63869 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe TEOFIL
SKU:
1147401
Dostępne na zamówienie
1105 | 2000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.