Worek bawełniany 140 g/m2 VOLKER
Cena katalogowa (netto): 9.90zł
Koc z polaru RPET GIULIANA
Cena katalogowa (netto): 48.25zł
Torba bawełniana z krótkimi uszami 140 g/m2 REBECA
6254706
Cena katalogowa (netto): 4.59zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ekologiczna bawełniana torba z certyfikatem Oeko-Tex STANDARD 100 w naturalnym kolorze (140 g/m²) z dwoma krótkimi uchwytami (ok. 33 cm)
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
33986 w 24-48h
0 w 5-10 dni
150000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna |
|---|---|
| Kolor | naturalny |
| Wymiar produktu | 38 x 0,3 x 41 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,067 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 46 x 51 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,750 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 250 |
| Kod celny | 4064571017191 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba bawełniana z krótkimi uszami 140 g/m2 REBECA - naturalny | |
| 2026-06-02 | 50000 |
| 2026-08-18 | 100000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy ALEXIS
SKU:
1087103
Dostępne na zamówienie
65319 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
SKU:
1057603
Dostępne na zamówienie
8400 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
107411 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
132811 | 120000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
102481 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
155273 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
292367 | 220000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.