Karafka szklana 1000 ml NIKODYM
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Butelka szklana z pokrowcem 500 ml CARLOTTA
Cena katalogowa (netto): 14.59zł
Termos 500 ml TIFFANY
6233413
Cena katalogowa (netto): 61.43zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Termos z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej (izolacja próżniowa) w bambusowej obudowie, z kubkiem i paskiem na rękę. Pojemność 500 ml.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
277 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 6,4 x 24,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,375 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 36 x 37 x 31 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,900 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 25 |
| Kod celny | 4064571027961 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy GERHARD
SKU:
1149513
Dostępne na zamówienie
31330 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
44021 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
3874 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
132811 | 120000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
442367 | 200000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis z tektury z recyklingu ROY
SKU:
1039704
Dostępne na zamówienie
1121158 | 200000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
2247 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2385 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.