Torba bawełniana z długimi uszami 140 g/m2 GIOVANNI
Cena katalogowa (netto): 4.49zł
Karafka szklana 1000 ml NIKODYM
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Torba termiczna na 6 puszek 500 ml ANNELIESE
6216603
Cena katalogowa (netto): 26.28zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba chłodząca z poliestru 600D, z korkowym dnem. Pomieści 6 butelek o pojemności 0,5 l.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1969 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 25 x 17,5 x 17,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,180 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 43 x 57.5 x 42 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,050 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 40; Duże: 40 |
| Kod celny | 4064571027947 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
3874 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
SKU:
1061203
Dostępne na zamówienie
1639 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
SKU:
1057603
Dostępne na zamówienie
8400 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
107411 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
132811 | 120000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
102469 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
154362 | 390000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
10197 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.