Wózek na zakupy HARALD
Cena katalogowa (netto): 377.82zł
Torba non woven 80 g/m2 COURTNEY
Cena katalogowa (netto): 4.59zł
Termos 500 ml JACOB
6008906
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Termos ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach (izolacja próżniowa), wyposażony w praktyczne zamknięcie oraz metalowy kubek. Pojemność 500 ml.
od 21.59zł
netto
Cena katalogowa:
28.04zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | ø 7 x 23,3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,395 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 31.5 x 39 x 27 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,900 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571013797 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.