Kosz na zakupy termiczny JULIET
Cena katalogowa (netto): 119.99zł
Termos 500 ml JACOB
Cena katalogowa (netto): 28.04zł
Wózek na zakupy HARALD
6006377
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Składany wózek na zakupy uszyty z poliestru, z kieszenią termiczną. Rama wykonana z aluminium, posiada specjalny haczyk, dzięki któremu można go zawiesić na wózku sklepowym.
od 290.92zł
netto
Cena katalogowa:
377.82zł
Dostępne od ręki: 143 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliester |
|---|---|
| Kolor | ciemnoszary |
| Wymiar produktu | 45 x 36 x 95 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 2,300 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 46 x 94.5 x 38.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 13,800 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 6; Duże: 6 |
| Kod celny | 4064571013728 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.