Termos 500 ml JACOB
Cena katalogowa (netto): 28.04zł
Piersiówka 178 ml z 2 kieliszkami FAITH
Cena katalogowa (netto): 46.49zł
Torba non woven 80 g/m2 COURTNEY
6009404
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy wykonana z tkaniny non-woven z dwoma uchwytami.
od 3.53zł
netto
Cena katalogowa:
4.59zł
Dostępne od ręki: 3 812 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | non woven |
|---|---|
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, pomarańczowy, różowy, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | 37 x 10,8 x 30,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,042 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 36 x 53 x 36; Duże: 38.5 x 53.5 x 37 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,800 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,300 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571013803 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba non woven 80 g/m2 COURTNEY - niebieski | |
| 2026-07-21 | 10000 |
| Torba non woven 80 g/m2 COURTNEY - czerwony | |
| 2026-07-21 | 15000 |
| Torba non woven 80 g/m2 COURTNEY - biały | |
| 2026-10-20 | 20000 |
| Torba non woven 80 g/m2 COURTNEY - różowy | |
| 2026-07-07 | 15000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.