Kreda 6 kolorów GIZELA
Cena katalogowa (netto): 9.99zł
Czapka z daszkiem bawełniana 6 paneli CrisMa 190 g/m2 FRIEDA
Cena katalogowa (netto): 21.88zł
Miniaturowa ciężarówka TIR HOLGER
5375306
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Miniaturowa ciężarówka, z metalową kabiną kierowcy i plastikową białą naczepą idealną do nadruku full colour.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
2798 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | 19,6 x 2,9 x 4,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,080 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 43 x 43 x 43; Duże: 45 x 45 x 58 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 9,500 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 20,500 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 200; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571036185 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy GERHARD
SKU:
1149513
Dostępne na zamówienie
31330 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
44021 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
3874 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
113373 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2385 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
10197 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.