Miniaturowa ciężarówka TIR HOLGER
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Okulary przeciwsłoneczne UV400 LILA
Cena katalogowa (netto): 11.35zł
Czapka z daszkiem bawełniana 6 paneli CrisMa 190 g/m2 FRIEDA
5379703
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Czapka bejsbolówka z 6 panelami, wykonana z bawełny o gramaturze 190 g/m2 pochodzącej z recyklingu. Brak zapięcia, elastyczna taśma wewnątrz czapki.
od 16.85zł
netto
Cena katalogowa:
21.88zł
Dostępne od ręki: 814 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna z recyklingu |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, granatowy, niebieski, szary |
| Wymiar produktu | 28 x 16 x 11 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,083 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 22 x 70.5 x 22; Duże: 46 x 73 x 40 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,800 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,600 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571037502 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.