Kabel do ładowania 4w1, podświetlany INGE
Cena katalogowa (netto): 31.99zł
Wiatraczek WERONIKA
Cena katalogowa (netto): 23.64zł
Smycz z ładowarką typu C LIAM
3498403
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowa smycz, z 2 portami do ładowania typu C.
od 16.85zł
netto
Cena katalogowa:
21.88zł
Dostępne od ręki: 93 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ABS, inny, poliester |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 85 x 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,055 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 26 x 39 x 36 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,100 kg |
| Opakowanie produktu | papierowe/kartonowe etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571042933 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.