Magnetyczny kabel do ładowania BIANKA
Cena katalogowa (netto): 48.25zł
Smycz z ładowarką typu C LIAM
Cena katalogowa (netto): 21.88zł
Kabel do ładowania 4w1, podświetlany INGE
3494503
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
120 cm kabel do ładowania USB C/A, z trzema różnymi końcówkami – typu C, micro USB i lightning. Wygrawerowane logo będzie podświetlać się po podłączeniu kabla do prądu.
od 24.63zł
netto
Cena katalogowa:
31.99zł
Dostępne od ręki: 2 163 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
7 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ABS, nylon |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 120 x 3,5 x 0,9 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,060 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 27 x 34 x 32 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 6,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571042926 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kabel do ładowania 4w1, podświetlany INGE - czarny | |
| 2026-10-27 | 7000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.