Karteczki do markowania BENEDYKTA
Cena katalogowa (netto): 4.75zł
Portfel CrisMa RITA
Cena katalogowa (netto): 63.19zł
Notatnik A5 w linie z papieru z recyklingu FRANCESCA
2890901
Cena katalogowa (netto): 30.67zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes A5 w okładce z bambusa. Zawiera 140 stron z niebielonego papieru w linie pochodzącego z recyklingu, a także bambusowy długopis z niebieskim wkładem.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
792 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, Papier z recyklingu |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Wymiar produktu | 14,5 x 18 x 1,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,237 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 24 x 30 x 24; Duże: 26 x 32 x 39 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 5,800 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,850 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571008564 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
7247 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
44021 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
102481 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
491083 | 745000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy z zakreślaczem touch pen EMMETT
SKU:
1096529
Dostępne na zamówienie
41282 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis z tektury z recyklingu ROY
SKU:
1039704
Dostępne na zamówienie
1121158 | 200000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
113873 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
2247 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.