Karteczki do markowania BENEDYKTA
Cena katalogowa (netto): 4.75zł
Portfel CrisMa RITA
Cena katalogowa (netto): 63.19zł
Notatnik A5 w linie z papieru z recyklingu FRANCESCA
2890901
Cena katalogowa (netto): 30.67zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes A5 w okładce z bambusa. Zawiera 140 stron z niebielonego papieru w linie pochodzącego z recyklingu, a także bambusowy długopis z niebieskim wkładem.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
792 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, Papier z recyklingu |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Wymiar produktu | 14,5 x 18 x 1,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,237 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 24 x 30 x 24; Duże: 26 x 32 x 39 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 5,800 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,850 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571008564 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
44021 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
121507 | 140000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy FINN
SKU:
1071603
Dostępne na zamówienie
57818 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
132811 | 120000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
155273 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2385 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.