Notatnik A5 w linie z poliestru z recyklingu TEOFILO
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Notatnik A5 z czystymi stronami i długopisem z materiałów z recyklingu CHLOE
Cena katalogowa (netto): 7.38zł
Karteczki do markowania IRENE
2377513
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Karteczki do markowania. Bloczek zawiera 50 szt. dużych kartek do notowania z brązowego papieru, 25 szt. mniejszych karteczek samoprzylepnych oraz 24 kolorowych karteczek do markowania.
od 4.33zł
netto
Cena katalogowa:
5.62zł
Dostępne od ręki: 8 126 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | papier |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 8 x 1,3 x 10,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,080 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 12 x 43 x 12; Duże: 25 x 45 x 15.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 3,600 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,600 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571036116 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.