Notatnik A5 w linie z PU z recyklingu CLEO
Cena katalogowa (netto): 13.99zł
Karteczki do markowania IRENE
Cena katalogowa (netto): 5.62zł
Notatnik A5 w linie z poliestru z recyklingu TEOFILO
2377404
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes o formacie A5, wykonany z bambusa i poliestru pochodzącego z recyklingu. Notes ma 192 stron w linie, zamknięcie na gumkę i pętelkę na długopis.
od 14.87zł
netto
Cena katalogowa:
17.49zł
Dostępne od ręki: 619 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, Papier z recyklingu |
|---|---|
| Kolor | czerwony, niebieski, szary |
| Wymiar produktu | 14,3 x 1,4 x 21 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,280 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 16.5 x 22 x 16.5; Duże: 25 x 34 x 41.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 7,350 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,250 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571036086 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.