Karteczki do markowania IRENE
Cena katalogowa (netto): 5.62zł
Karteczki do markowania LORRAINE
Cena katalogowa (netto): 6.50zł
Notatnik A5 z czystymi stronami i długopisem z materiałów z recyklingu CHLOE
2377603
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes o formacie A5, wykonany z papieru pochodzącego z recyklingu, posiada 120 czystych stron, zamknięcie na gumkę i długopis z niebieskim wkładem.
od 6.27zł
netto
Cena katalogowa:
7.38zł
Dostępne od ręki: 1 553 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | Papier z recyklingu |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, zielony |
| Wymiar produktu | 14 x 0,6 x 21,1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,140 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 17.5 x 51.5 x 17.5; Duże: 36.5 x 53 x 24.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 6,800 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,300 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571036123 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Notatnik A5 z czystymi stronami i długopisem z materiałów z recyklingu CHLOE - czarny | |
| 2026-07-28 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.