Piłeczka antystresowa LESLIE
Cena katalogowa (netto): 4.75zł
Karteczki do markowania ANDREW
Cena katalogowa (netto): 18.37zł
Notatnik A5 w linie ze skóry z recyklingu TRACY
2274601
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes o formacie A5, wykonany ze skóry pochodzącej z recyklingu z zamknięciem na gumkę. Wewnątrz znajduje się 160 kartek w linie.
od 19.56zł
netto
Cena katalogowa:
25.40zł
Dostępne od ręki: 533 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ekoskóra, papier |
|---|---|
| Kolor | brązowy, czarny |
| Wymiar produktu | 14 × 21 × 1,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,360 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 16 x 41 x 16; Duże: 34 x 42 x 24.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 7,950 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,400 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Kod celny | 4064571030244 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.