Notatnik A5 w linie ze skóry z recyklingu TRACY
Cena katalogowa (netto): 25.40zł
Etui na kartę do smartfona WILHELMINE
Cena katalogowa (netto): 2.15zł
Karteczki do markowania ANDREW
2284303
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Praktyczny zestaw karteczek złożony z 200 niebieskich i żółtych karteczek oraz 8 mniejszych różnokolorowych bloczków. Całość znajduje się w etui z PU, w którym można również przechowywać np. wizytówki.
od 14.14zł
netto
Cena katalogowa:
18.37zł
Dostępne od ręki: 85 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
2 500 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ekoskóra |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 10,2 x 12,9 x 2,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,245 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 56 x 31 x 17.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,260 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571007536 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Karteczki do markowania ANDREW - czarny | |
| 2026-09-01 | 2500 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.