Podstawka pod laptopa HIPOLIT
Cena katalogowa (netto): 115.00zł
Notatnik A5 w linie ze skóry z recyklingu TRACY
Cena katalogowa (netto): 25.40zł
Piłeczka antystresowa LESLIE
2271806
Cena katalogowa (netto): 4.75zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Piłeczka antystresowa o wyglądzie piłki nożnej, wykonana z pianki PU.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
20000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliuretan (PU) |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | ø 5,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,020 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 32 x 32 x 32; Duże: 34 x 70 x 33 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,200 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 6,800 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 250 |
| Kod celny | 4064571007512 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Piłeczka antystresowa LESLIE - biały | |
| 2026-08-04 | 20000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy GERHARD
SKU:
1149513
Dostępne na zamówienie
31330 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
44021 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
121507 | 140000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy FINN
SKU:
1071603
Dostępne na zamówienie
57818 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
SKU:
1057603
Dostępne na zamówienie
8400 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
491083 | 745000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.