Długopis z aluminium z recyklingu ROSARIO
Cena katalogowa (netto): 2.39zł
Długopis aluminiowy z recyklingu NATASHA
Cena katalogowa (netto): 2.29zł
Długopis z aluminium z recyklingu MARIA
1524507
Cena katalogowa (netto): 4.31zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis wykonany z aluminium z recyklingu, metalowym klipsem, bambusowymi akcentami i niebieskim wkładem.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
9433 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, metal |
|---|---|
| Kolor | czarny, niebieski, szary |
| Wymiar produktu | 14,7 x ⌀ 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,016 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 16.5 x 47 x 18 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,000 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571042537 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy GERHARD
SKU:
1149513
Dostępne na zamówienie
31330 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
SKU:
1061203
Dostępne na zamówienie
1639 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
132811 | 120000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
29597 | 10000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
442367 | 200000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
113873 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
154362 | 390000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
63869 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.