Długopis plastikowy soft touch LENA
Cena katalogowa (netto): 2.49zł
Pióro kulkowe plastikowe FIORELLA
Cena katalogowa (netto): 2.11zł
Długopis i ołówek touch pen 2w1 JOACHIM
1387413
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Przyrząd do pisania 2w1. Jeden koniec to długopis z niebieskim wkładem oraz zatyczką z touchpenem, z drugiej strony znajduje się wieczny ołówek z zatyczką oraz z gumką do mazania.
od 2.84zł
netto
Cena katalogowa:
3.69zł
Dostępne od ręki: 12 649 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, plastik |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 14,8 x ø 1,1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,012 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 8 x 15.5 x 8; Duże: 32 x 43 x 19 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,520 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,950 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571037847 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.