Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ELKE
Cena katalogowa (netto): 52.64zł
Długopis i ołówek touch pen 2w1 JOACHIM
Cena katalogowa (netto): 3.69zł
Długopis plastikowy soft touch LENA
1387305
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis plastikowy z przyjemną w dotyku, gumową powłoką, niebieskim wkładem oraz elementami w złotym kolorze. Końcówka długopisa posiada również funkcję touch pen.
od 1.92zł
netto
Cena katalogowa:
2.49zł
Dostępne od ręki: 47 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
15 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | guma, plastik |
|---|---|
| Kolor | bordowy, czarny, czerwony, fioletowy, granatowy |
| Wymiar produktu | 15,3 x ø 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,018 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 10 x 15 x 10; Duże: 17 x 53 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,800 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,650 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571037816 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Długopis plastikowy soft touch LENA - czerwony | |
| 2026-09-22 | 5000 |
| 2026-10-20 | 10000 |
| Długopis plastikowy soft touch LENA - bordowy | |
| 2026-09-22 | 10000 |
| Długopis plastikowy soft touch LENA - czarny | |
| 2026-09-22 | 25000 |
| Długopis plastikowy soft touch LENA - fioletowy | |
| 2026-09-22 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.