Długopis aluminiowy MELANIA
Cena katalogowa (netto): 3.95zł
Długopis plastikowy SHIRLEY
Cena katalogowa (netto): 0.59zł
Wieczny ołówek KARIN
1261707
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Niewypisujący się ołówek w czarnym etui. Jego fenomen polega na tym, że zamiast standardowego wkładu z grafitu zastosowany został specjalny stop metali, który znaczy papier na kolor grafitowy.
od 13.47zł
netto
Cena katalogowa:
17.49zł
Dostępne od ręki: 66 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | aluminium |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 15,6 × ø 0,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,011 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 11.5 x 19.5 x 11.5; Duże: 21.5 x 60 x 30.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,250 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 13,200 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Kod celny | 4064571029965 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.