Zestaw piśmienny pióro kulkowe i wieczne SANTIAGO
Cena katalogowa (netto): 61.43zł
Wieczny ołówek KARIN
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Długopis aluminiowy MELANIA
1261477
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis wykonany z aluminium o metalicznym połysku. Posiada wkład piszący na niebiesko.
od 3.04zł
netto
Cena katalogowa:
3.95zł
Dostępne od ręki: 91 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, plastik |
|---|---|
| Kolor | ciemnoszary, miedziany, złoty |
| Wymiar produktu | 14,2 ø 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,019 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 10 x 15 x 10; Duże: 27.5 x 32 x 18.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,850 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,450 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Kod celny | 4064571029934 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Długopis aluminiowy MELANIA - ciemnoszary | |
| 2026-11-03 | 10000 |
| Długopis aluminiowy MELANIA - miedziany | |
| 2026-09-22 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.