Wieczny ołówek KARIN
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Zestaw piśmienny długopis i pióro wieczne Mark Twain JAN
Cena katalogowa (netto): 165.00zł
Długopis plastikowy SHIRLEY
1261803
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis wykonany z plastkiu z wkładem piszącym na niebiesko.
od 0.45zł
netto
Cena katalogowa:
0.59zł
Dostępne od ręki: 6 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
150 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | 14,3 × ø 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,080 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 8 x 14.5 x 8; Duże: 31.5 x 43.5 x 18 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,370 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,800 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Kod celny | 4064571029972 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Długopis plastikowy SHIRLEY - czarny | |
| 2026-09-08 | 150000 |
| Długopis plastikowy SHIRLEY - żółty | |
| 2026-07-28 | 10000 |
| Długopis plastikowy SHIRLEY - pomarańczowy | |
| 2026-07-28 | 20000 |
| 2026-09-22 | 50000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.